Абсолютний рекорд: EVT перевалив у листопаді майже 600 тис. тонн зерна

У листопаді термінал EVT встановив новий власний рекорд вантажообігу зернових за місяць 596 тис. тонн. Це на понад 100 тис. тонн перевищує попередній максимальний показник перевалки, досягнутий у серпні 2021 року.

У листопаді EVT прийняв під завантаження 21 судно, чотири з яких належать до класу Supramax і ще чотири — Panamax. У розрізі вантажів основний обсяг припав на пшеницю — 346 тис. тонн. Кукурудзи у звітному місяці відвантажили 219 тис. тонн, ячменю — 26 тис. тонн та сої — 5 тис. тонн.

«За результатами, що вражають, стоять щоденні злагоджені дії колективу EVT, грамотний підхід до завантаження потужностей та чуйність до клієнтів. Я глибоко вдячний колективу EVT за роботу в такому напруженому графіку. Упевнений, ми не зупинимося на досягнутому та бажаю колегам зберігати енергійний ритм. Окрема вдячність нашим клієнтам, з якими ми поділяємо свій успіх», — прокоментував директор портового оператора «ЄВТ Грейн» Сергій Гунько.

Приріст обсягів став результатом безперервного та динамічного розвитку терміналу протягом трьох років. Завдяки введенню на початку 2021 року в експлуатацію причалу та суднонавантажувальної машини перевалка зернових та інтенсивність суднозаходів зросли вдвічі.

Наразі термінал EVT оперує двома власними причалами: №4 (довжина 280 м, глибина 11,5 м) та №3 (довжина 180 м, глибина 11,5 м). А також двома суднонавантажувальними машинами Neuero. Головною особливістю нової суднонавантажувальної машини є максимально великий в Україні фронт робіт — 420 метрів, що дозволяє їй пересуватися та відвантажувати зерно на двох причалах терміналу. Потужності одночасного зберігання становлять 340 тис. тонн і до кінця року будуть збільшені на 30 тис. — до 370 тис. тонн шляхом механізації двох складів, придбаних у серпні.