Термінал EVT перевалив мільйонну тонну в сезоні 2021/2022

Портовий зерновий термінал EVT досяг показника в 1 млн тонн, перевантажених через причал на експорт у 2021/2022 маркетинговому році. Символічну позначку подолали 22 вересня при обробці судна Princess Nicole.

Потім цю партію зерна балкер Princess Nicole перевантажить на панамакс Yasa Unity на зовнішньому рейді Миколаївського порту (банка Трутаєва). Всього з початку сезону термінал EVT обробив вже п'ять великотоннажних суден, з них чотири панамакса та один супрамакс. Максимальний обсяг вантажу — 70 тис. тонн EVT навантажив на панамакс Star Planet. У вересні в планах терміналу обробити ще два панамакса.

Відзначимо, що з кожним новим сезоном термінал EVT проходить мільйонний рубіж раніше. Так, якщо в позаминулому сезоні це було в грудні, то в минулому — в листопаді. А досягти знакового показника у 2021/2022 маркетинговому році вдалося менш ніж за три місяці — у вересні.

«Вважаю, що EVT знову показав гідний результат. Безумовно, в цьому заслуга всієї команди. Пишаюся нашими співробітниками, їх професіоналізмом і дякую кожному за хорошу роботу. Також слова подяки нашим клієнтам, які довіряють свої вантажі терміналу EVT», — сказав директор портового оператора «ЄВТ Грейн» Сергій Гунько.

З початку 2021/2022 МР термінал обробив 64 судна. У структурі вантажів домінуючу позицію займає пшениця, перевалка якої на сьогодні склала 632 тис. тонн. Далі йдуть ячмінь — 197 тис. тонн, ріпак — 132 тис. тонн, кукурудза — 52 тис. тонн і шрот — 2,5 тис. тонн.