КОМПАНІЯ ЄВРОВНЄШТОРГ СВЯТКУЄ 20 РОКІВ

28 липня – особлива дата. 20 років тому було засновано наше підприємство – ТОВ «Компанія «Євровнєшторг». Цей день поклав початок розвитку успішного бізнесу, який сьогодні представлений групою компаній ЄВТ. За два десятиліття змінювалося багато – уряди, економічні умови, ринок, технології. Але з якими б труднощами нам не довелося зіткнутися, знаменну дату зустрічаємо з гордістю за пройдений шлях.

На нашому рахунку успішно реалізований проект морського зернового терміналу. Це унікальний комплекс, де ми застосовуємо новітнє обладнання за західними стандартами операційної діяльності, дотримуючись високого рівня безпеки та якості.

Сьогодні особлива подяка колективу групи, який виріс із п'яти до двохсот чоловік. Ваш професіоналізм, ентузіазм і працьовитість зробило цей проект можливим. З такою командою можна впевнено дивитися в майбутнє.

Також вдячний нашим партнерам, які проектували, будували і разом з нами створили зерновий термінал.

Свій досвід, інвестиції ми готові і далі вкладати в розвиток торгового, експортного та логістичного потенціалу України.

Віктор Германчук, директор ТОВ «Компанія «Євровнєшторг»

Айварас Караліус, CEO BT Invest Ltd.

 

ВІТАЄМО КОМПАНІЮ ЄВРОВНЄШТОРГ З 20-РІЧЧЯМ ДІЯЛЬНОСТІ!

Різнобарвні даху складів, стрункі ряди силосів, кілометри галерей, низка навантажених машин і вагонів, причал, акваторія та багато іншого. Самий унікальний комплекс в Україні. Так сьогодні виглядає термінал «Євровнєшторг». Місце, в якому робота не припиняється ні на хвилину.

20 років тому була придбана перша ділянка, придатна для будівництва зернового терміналу, яка в той момент більше нагадувала пустир. З цієї ділянки все і почалося – створення команди однодумців і ентузіастів, які за порівняно невеликий час провели днопоглиблювальні роботи і сформували землю для подальшого розвитку морських терміналів.

Вже сьогодні ми – один з найбільш сучасних зернових комплексів України. Попереду відкриття другого складу і збільшення ємності зберігання в 2 рази, будівництво нового причалу. Після їх завершення пропускна здатність зернового терміналу складе 4 млн тонн на рік, а складські потужності – близько 300 тис. тонн. Це дозволить зайняти лідируючі позиції не тільки в Миколаївському регіоні, але і в Чорноморсько-Азовському басейні.

Компанія не зупиняється ні на мить, продовжуючи проектувати і реалізовувати проекти терміналів з перевалки інших видів вантажів, від генеральних до наливних.

Впоравшись з викликами будівельного етапу, ми перейшли на наступний рівень – обслуговування клієнтів. Це абсолютно нове випробування, яке, я впевнений, наша команда виконає на «відмінно». Для нас важливо надати партнерам якісне обслуговування, зберегти репутацію, реалізувати потенціал і зміцнити позиції на ринку.

Сьогодні ж хочеться побажати, щоб кожен наш співробітник пишався тим, що працює в ЄВТ, був ефективний в роботі і щасливий в житті.

Сергій Гунько, директор ТОВ «ЄВТ Грейн»

Керівник проекту ТОВ «Компанія «Євровнєшторг»