НОВИМ КЛІЄНТОМ ЄВТ СТАВ АВСТРІЙСЬКИЙ ХОЛДИНГ VA INTERTRADING

Портовий оператор ТОВ «ЄВТ Грейн» продовжує розширювати коло контрагентів. У липні компанія підписала договір про перевалку сільгосппродукції з новим клієнтом − австрійським торговим холдингом VA Intertrading Aktiengesellschaft. Ключовим напрямком співпраці буде перевалка пшениці через термінал «Євровнєшторг» в м. Миколаїв на експорт.

«ЄВТ Грейн» забезпечить прийом і зберігання зерна, формування суднових партій і подальше навантаження на судно. Крім того, оператор виконає оформлення документації по перевалці вантажу.

«Очікуємо, що перші партії пшениці надійдуть на термінал вже на цьому тижні. Зерно буде відвантажуватися в склад підлогового зберігання і накопичуватися до заходу судна. Виходячи з законтрактованих обсягів, скоріше за все це буде Handysize. Крім того, ми готові закрити потребу нашого клієнта в перевалці й інших культур – кукурудзи та сої. Складські потужності терміналу розвиваються паралельно з розширенням клієнтської бази і до осені складуть 206 тис. тонн одночасного зберігання», - зазначив комерційний директор ТОВ «ЄВТ ГРЕЙН» Дмитро Манолюк.

У новому маркетинговому році 2019/2020 клієнтами «ЄВТ Грейн» стали найбільші світові агротрейдери: Louis Dreyfus Company Suisse S.A., Soufflet Négoce, Cargill і Glencore.