ТЕРМІНАЛ

ПЕРЕВАЛКА ЗЕРНА

 
ТЕРМІНАЛ МОЖЕ ПЕРЕВАНТАЖИТИ БУДЬ-ЯКУ СІЛЬГОСПКУЛЬТУРУ :

кукурудза

пшениця

рапс

Готові забезпечити перевалку будь-якої агрокультури.

Термінал EVT працює з автомобільним, залізничним та річковим транспортом без жодних обмежень. Накопичення партії товару та його перевалка здійснюється через комерційні силоси AGI та GSI або склади підлогового зберігання. Ми можемо одночасно працювати з 6 різними видами культур.

Усі процеси контролю якості та обліку автоматизовані. На підприємстві працюють дві лабораторії з визначення якості при прийманні з автомобільного та залізничного транспорту. Завдяки новому професійному обладнанню аналіз якості зерна проводиться в найкоротші терміни.

Технологія транспортування зерна побудована на стрічкових конвеєрах Buhler та AGI завдяки чому не відбувається пошкодження зерна та вантаж перевалювалюється дбайливо та швидко.

Глибина та конструкція причалу і суднонавантажувальної машини Neuero дозволяє приймати судна від 1500 DW до суден класу Panamax та Postpanamax. Ми можемо задовільнити будь-яку потребу клієнта.

Після вводу в експлуатацію другої суднонавантажувальної машини (грудень 2020 року) причал терміналу EVT стане найшвидшим в Україні.

ПЛАН РОЗВИТКУ ЗЕРНОВОГО ТЕРМІНАЛУ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

13 га

площа терміналу

280 м

причал №4

11,5 м

глибина причала

10,3 м

прохідна осадка