У серпні термінал EVT перевалив рекордні півмільйона тонн зернових

Портовий зерновий термінал EVT оновив свій власний рекорд місячної перевалки, досягнувши при цьому одного з кращих результатів у галузі. У серпні 2021 року EVT відправив на експорт 486 тис. тонн зернових.

«Пару років тому, коли наш термінал тільки вийшов на ринок, цифра в півмільйона була результатом роботи за половину сезону 2018/2019. Зараз EVT обробив такий обсяг всього за місяць. Це стало можливим завдяки злагодженій роботі команди: робочим, лаборантам, експедиторам, менеджерам усіх рівнів. Також відвантаження зросли за рахунок наявності двох причалів і збільшення ємностей зберігання», — прокоментував директор портового оператора «ЄВТ Грейн» Сергій Гунько.

Основна частка перевалки припала на пшеницю — 297,5 тис. тонн. Іншу частину склали традиційні для EVT культури: ріпак (83 тис. тонн), ячмінь (80,5 тис. тонн), кукурудза (22,7 тис. тонн) і шрот (2,3 тис. тонн).

Крім того, в серпні досягнутий новий максимум із суднозаходів. У причалів терміналу оброблено 29 суден, в тому числі два панамакса та один супрамакс.

Нагадаємо, зараз потужності одночасного зберігання зернового термінала EVT становлять 340 тис. тонн. Це два підлогових склади загальним обсягом 180 тис. тонн і 24 силоси місткістю майже 160 тис. тонн. Термінал оперує двома причалами довжиною 280 м і 180 м. До кінця 2021 року EVT планує збільшити обсяги зберігання ще на 30 тис. тонн — до 370 тис. тонн шляхом механізації складів, придбаних у компанії «Вібо-Транс».