Зерновий термінал EVT збільшує потужності зберігання на 30 тис. тонн

Портовий зерновий термінал EVT збільшить обсяги одночасного зберігання на 30 тис. тонн шляхом придбання активів ТОВ «Вібо-Транс». Укладення угоди погоджено в Антимонопольному комітеті України, власнику терміналу - компанії Євровнєшторг надано відповідний дозвіл.

До складу активів, що будуть придбані, входять два склади загальним обсягом зберігання в 30 тис. тонн, лабораторія, вагові, станції вивантаження та адміністративна будівля. Об'єкти займають 1,7 га території.

«Угода з нашим багаторічним партнером «Вібо-Транс» дозволить терміналу EVT збільшити обсяги зберігання, додати нові сервіси та послуги для клієнтів. Ми маємо намір механізувати придбані об'єкти, щоб поліпшити їх ефективність і технологічність і надати клієнтам нові послуги відокремленого зберігання. Роботи плануємо завершити до кінця 2021 року» - розповів директор портового оператора «ЄВТ Грейн» Сергій Гунько.

 

ТОВ «Компанія «Євровнєшторг» - власник портового зернового термінала EVT (м.Миколаїв), була створена в 1999 році для будівництва і розвитку морських терміналів. У власності майже 100 га території, 13 га з якої займає зерновий термінал, а інша є перспективною для розвитку перевантажувальних комплексів будь-якої спеціалізації.

ТОВ «Вібо-Транс» здійснює свою діяльність з 2003 року. Надає послуги з перевантаження, зберігання зернових, експедирування вантажів, агентування суден в морських торговельних портах України.